Obserwatorzy

25 października 2015

Niesamowity film

Przepraszam za długą nieobecność! Nauka, robienie kreskówki całkowicie mnie pochłonęło... Lecz obiecuję, że będę częściej teraz wstawiała nowe notki :)! Wracając do tematu... Wczoraj wieczorem obejrzałam niesamowity film dokumentalny pod tytułem: ,,Home - S.O.S. Ziemia!" i jestem pod ogromnym wrażeniem, muszę przyznać! Produkcję poleciła mi strona filmweb, według której był on 92% w moim guście. Niestety... Nie oceniłam go 9/10, tylko 10/10! 

Opis filmu na filmwebie:

Podróż przez wszystkie kontynenty, której celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy oraz zagrożenia środowiska naturalnego: globalne ocieplenie, umierające lasy, wymieranie gatunków zwierząt, a także roślin oraz kończące się zasoby naturalne

Zwiastun filmuFilm ma kilka wad, muszę przyznać... Przykładowo na początku trochę przynudza, ale nie trwa to długo. Z tego, co słyszałam oraz widziałam, to posiada parę fałszywych informacji, czasami wyolbrzymia niektóre problemy... Jednak produkcja spełnia swoją rolę - ma zmusić nas do zastanowienia się nad swoim zachowaniem. Ma również rację w pewnej jednej kwestii... Otóż, jeżeli się nie pohamujemy, to doprowadzimy do zniszczenia naszej planety. ,,Wszystko jest ze sobą sprzężone". 

Film bez wątpienia zasłużył u mnie na taką ocenę, ponieważ zadziałał mocno na moją psychikę. Postanowiłam również się zmienić. ,,Już za późno na pesymizm. Musimy działać razem!"

MOŻESZ POMÓC! 
 • Polub tę stronę na facebook'u: link 
 • Dołącz do akcji: link
 • Wirtualne adopcje: link
 • Podpisz petycję (WYSTARCZY E-MAIL): link


5 komentarzy:

 1. Bardzo fajny post. Naprawdę. Polubiłam stronę na fb i zaraz zrobię reszte. :) Wgl bardzo fajny blog,Obserwuje i w wolnej chwili zapraszam do mnie :) Jeśli mój blog również Ci się spodoba miło by mi było jakbyś również zaobserwowała :)
  Buziaczki, Kasia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie oglądałam owego filmu zaraz to zmienię;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zapraszam do siebie gdzie do zgarnięcia jest kawaiibox

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytałaś jak mnie zaobserwować - masz z prawej strony opcję zaobserwuj, ewentualnie na instagramie dodaję informację o nowych postach lub instagramie - wszystkie inf znajdziesz na blogu

  OdpowiedzUsuń
 5. Jednym z problemów jest globalne ocieplenie, choć są osoby, które próbują obalić tę teorię, a niestety teoria o globalnym ociepleniu jest potwierdzona przez naukowców. Innym problemem jest smog.

  Pozdrawiam,
  Patryk

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz. Jestem ci wdzięczna :). Jeżeli zostawiłeś/aś linka pod komentarzem do swojego bloga, to też go skomentuję :). Zaobserwuj, jeśli ci się podoba mój blog :). Jeżeli napisałeś/aś coś w stylu ,,Fajny blog, zapraszam do mnie to się nie odwdzięczam.