Obserwatorzy

6 stycznia 2014

Kocham zwierzęta

Postanowiłam napisać odpowiedź na pytanie pewnej dziewczyny Marty Darling :). Otóż miałam rybki, kota, kota, chomika i teraz mam szynszylę. Lecz to nie to wpłynęło na to, że kocham zwierzęta. Już od bardzo dawna się tym interesuję i jest to moją pasją od kiedy pamiętam. Zawsze fascynował mnie świat zwierząt, ich obyczaje, gdyż one nie są takie jak my. Chciałabym kiedyś być weterynarzem, ale niestety nie mogę, ponieważ mam alergię :(. Pamiętam, jak niedawno mi lekarz zabronił. Strasznie płakałam - to było moje marzenie. Życie jest nie fair, ponieważ moja siostra się np tym nie interesuje i nie ma alergii, a ja akurat tak... Wiem, o nich sporo, dlatego piszę bloga, ale net oczywiście też mi pomaga xD. Zastanawiam się, może to, nie jest moje przeznaczenie być wetem. Dlatego teraz chcę być animatorem i tłumaczem. :)

9 komentarzy:

 1. Jakie słodziaczki w nagłówku *.*
  Cóż... nie każdy ma takie szczęście jak twoja siostra. Ale kto powiedział, że nie możesz się spełniać w innym zawodzie? ;)
  Zawsze chciałam mieć szynszyla <3

  Obserwuję :) I zapraszam:
  http://please-love-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również mam słabość do zwierząt :D Na prawde współczuję Ci, że nie będziesz mogła wykonywać swojego wymarzonego zawodu, ale nie przejmuj się na pewno będziesz wspaniałym tłumaczem <33 Zapraszam do mnie :))

  http://pinkooupinkoou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam rybki, nie wypaliło... ;-;
  obserwacja za obserwację? Ja już, liczę na uczciwy rewanż:*
  poklikasz w bannery na moim blogu? Zależy mi na współpracy z firmą 
  vaysay.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Możesz jeszcze wyrosnąć z alergii. To takie pocieszenie. Ja już jak miałam 4 latka miałam alergię. Wtedy byłam uczulona na koty, psy, chomiki na wszystko co ma sierść! Zawsze chciałam mieć królika..no, ale nie mogłam wtedy. A teraz mam 13 lat i mogę mieć kota, psa itp. Mam teraz mojego wymarzonego królika :)
  Obserwujemy?
  http://opinie-telefonow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Już obserwuję jako Wiktoria Anonim :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak jestem pewna, bo miesiąc temu robiłam testy na wszystko i z nich wynika, że jestem uczulona tylko na trawy i roztocza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyli jest nadzieja ^.^ ale ja i tak mam już swój zawód, a zwierzęta będę miała w domu zawsze :)

   Usuń

Bardzo dziękuję za komentarz. Jestem ci wdzięczna :). Jeżeli zostawiłeś/aś linka pod komentarzem do swojego bloga, to też go skomentuję :). Zaobserwuj, jeśli ci się podoba mój blog :). Jeżeli napisałeś/aś coś w stylu ,,Fajny blog, zapraszam do mnie to się nie odwdzięczam.